Ми недостасува млечникот на баба ми, и млечникот и таа – искрено со АНАСТАСИЈА БОГДАНОВСКА
Интервју

Ми недостасува млечникот на баба ми, и млечникот и таа – искрено со АНАСТАСИЈА БОГДАНОВСКА

Водителката Анастасија Илиевска-Деа, сопруга на Богдан Илиевски-Бетмен, мајка на две деца е една прекрасна дама. Неколку пати сме имале можност…
КОНЕЧНО ПРЕСВРТ ВО ЖИВОТОТ- Јули е среќен месец за овие хороскопски знаци
Хороскоп

КОНЕЧНО ПРЕСВРТ ВО ЖИВОТОТ- Јули е среќен месец за овие хороскопски знаци

За трите хороскопски знаци чии врски ги надминуваат пречките во јули 2024 година, месецот започнува со фокусирање на себе и…
Го одземаат здивот – Нашите фолк пејачки се сончаат во Палма де Мајорка
Наши ѕвезди

Го одземаат здивот – Нашите фолк пејачки се сончаат во Палма де Мајорка

Нашите популарни фолк пејачки Стојне Николова и Адријана Ацевска заслужено заминаа на одмор. Двете атрактивни девојки го одземаат здивот на…
Ќе погодите ли колку години полни денеска водителката Ирена Спировска?
Celebrity

Ќе погодите ли колку години полни денеска водителката Ирена Спировска?

Со нејзината вита става, детинест дух, харизматична појава, модерен стил на облекување, негувана кожа… нашата водителка Ирена Спировска може секого…
Силјановска -Давкова во стилот на Џеки Кенеди – Нашата претседателка блесна во бело!
Fashion

Силјановска -Давкова во стилот на Џеки Кенеди – Нашата претседателка блесна во бело!

Претседателката на Македонија, проф. Гордана Силјановска -Давкова, секогаш е облечена со стил. Тоа одмана го забележа и будното око на…
ПАТРИОТИЗМОТ исплива на површина – Прилепчани не издржаа и се фатија на ОРО во базен! (ВИДЕО)
Вирално

ПАТРИОТИЗМОТ исплива на површина – Прилепчани не издржаа и се фатија на ОРО во базен! (ВИДЕО)

Група млади мажи стана главна атракција на социјалните мрежи деновиве. Се работи за видо што стана вирално поради неговата уникатност.…
СЀ Ѝ СТОИ: Денеска е русокоса, утре е бринета со кратка коса, потоа црвенокоса со плетенки- искрено со ТЕА
Интервју

СЀ Ѝ СТОИ: Денеска е русокоса, утре е бринета со кратка коса, потоа црвенокоса со плетенки- искрено со ТЕА

Неодмна во етерот излезе најновата песна на Теа Трајковска со ДНК насловена „Амајлија“. Ова беше одличен повод да ја исконтактираме…
НЕОЧЕКУВАНО од водителката Елена – Дали ја замислувавте во вакво издание?
Интервју

НЕОЧЕКУВАНО од водителката Елена – Дали ја замислувавте во вакво издание?

Водителката Елена Стојановска -Јанковска е едно од најубавите ТВ-лица кај нас. Неодмана на нејзиниот профил се појавија неочекувани фотогарфии од…
Зошто е ЦЕЦА институција!? Како си поминавме вчера на концерт во Куманово… (ВИДЕО)
Блог

Зошто е ЦЕЦА институција!? Како си поминавме вчера на концерт во Куманово… (ВИДЕО)

Цеца е институција! Тврдам дека е тоа така, по вчерашниот концерт во Куманово ми се потврди оваа реченица. Јас да…
ЦЕЦА растури на концертот во КУМАНОВО – Вечерта ја отвори со зборови за Мики Секуловски (ВИДЕО)
Celebrity

ЦЕЦА растури на концертот во КУМАНОВО – Вечерта ја отвори со зборови за Мики Секуловски (ВИДЕО)

Големата српска дива, пејачката Цеца Ражнатовиќ ден по сопствениот роденден, 14 јуни имаше концерт во Куманово. Цеца со полни 51…
Back to top button