Реклама
Култура[тор]

Концерт на Аstral Projection во Скопје

Реклама

„Трансери, припремете ги вашите флуоресцентни аксесори и хобитски капчиња бидејќи Digital Dance ги најави Astral Projection за на 12 ноември.“

Концертот ќе се одржи во хала 3, каде на 3 часовниот сет Astral ќе ги отсвират своите нови, но и стари хитови. Истата веќер ќе настапат и Бушава Азбука, Навигатор и Сателит.

Маркетинг

Датум: 12 ноеември, Скопски Саем
Кати: 300 денари (Југотон и бутик ZOOM)

{youtube}ROI1W3Lgqbs{/youtube}

Маркетинг

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button