Реклама
Култура[тор]

Amy Winehouse сепак доаѓа!

Реклама

„Со големо задоволство Ве информираме дека еден од најголемите и најконтроверзните артисти на 21-виот век, Amy Winehouse , ке одржи голем open air концерт на Калемегдан во Белград на 18-ти Јуни.“

Маркетинг

Пејачката која продаде повеке од 10 милиони копии на својот албум “Back to Black”, која освои пет Греми награди и која импонира со своите вокални способности, своето единствено шоу во овој дел од Европа, го договори да биде во организација на Авалон Продукција.
Повеке детали наскоро …

Ваша,
Авалон Продукција

Маркетинг

{youtube}Ll7UFxqI2pM{/youtube}

alt

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button