Реклама
Култура[тор]

Amy ја напушти болницата за рехабилитација заради турнеја

Реклама

„Amy Winehouse излезе од клиниката за рехабилитација во која што се пријави од неодамна за да се изрелаксира! пред турнејата што и престои.“

Прва станица и е концертот во Белград во организација на Авалон продукција, а за време на целата турнеја таа ќе биде под строг надзор од страна на тимот од клиниката. Инаку, според некои медиуми, големи се шансите, доколку Amy не успее да се излечи од алкохолот и дрогите, да почине, бидејќи ситуацијата била крајно сериозна.

Маркетинг

Едноставно нејзиното тело е веќе доволно оштетено и не би можело да издржи уште.

Но, како и да е ова е само уште еден апел до неа да престане да пие алкохол и да се дрогира (барем не во тие количини!), а што се однесува до нас, ова е апел и до сите ние да се спакуваме и да претрчаме до Белград на нејзиниот концерт.

Маркетинг

{youtube}5LTPRJqt2z4{/youtube}

alt

За останати текстови, кликни тука!

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button