Реклама
Култура[тор]

Adobe After Effects CS4 за деца и тинејџери – Семос Едукација

Реклама

Доколку сакате да се испробате во движечката графика, мултимедијалните видео и веб содржини совладајте ја апликацијата Adobe After Effects. Овој програм ви овозможува примена и комбинирање на софистицирани звучни и визуелни ефекти, како и анимирање на објекти и ефекти.

Маркетинг

Во овој програм можете да ги најдете сите 2D и 3D алатки за композиција и анимација. Развијте ја својата креативност и своите вештини. Курсот е наменет и прилагоден за деца до 15 години.

Време :

Маркетинг

Саб, 14 Јан 2012 и Секоја Сабота во 15:00
Трае до  04 Фев 2012

Локација :

Семос Едукација

Цена :

6000.00 ден.
Можност за плаќање на 3, 6 и 12 рати

Курсот се реализира секоја сабота по 3 училишни часа, во период од 15:00 до 17:30, во 10 термини и содржи вкупно 30 часови.

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine кој оди од сега и на Facebook!

Врати се на првата страна.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button