Реклама
Култура[тор]

Трејлер: 30 Minutes or Less

Реклама

„Кој, што и како? Ruben Fleischer, режисерот на Zombiland, заедно со Jesse Eisenberg и Danny McBride, прави нов филм во жанрот кој на љубителите на забава без вклучување на мозокот никогаш не им досадува: комедии за откачени пљачкаши.“ Во овој филм се работи за двајца идиоти кои на пљачка успеваат да наговорат други двајца уште поголеми идиоти, така што на едниот од нив му инсталираат 6 кила бомби темпирани да експлодираат за 9 часа. Приказната е заснована на еден обид за грабеж во Pennsylvania, кога еден тип одлетал во воздух пред полицијата која не го сфатила сериозно.

{youtube}nn9DoxS_nck{/youtube}

Маркетинг

alt

Закачете Like, споделете текст и освојте некоја од нашите вредни награди.
За повеќе информации разглeдајте го Shopping Magazine!

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button