Реклама
Нега и здравје

10 МИНУТИ ЗА СЕКСИ ТЕЛО: вака вежбаат ангелите на Викторијас сикрет

Реклама

На бара многу време, нити пак посебна опрема.

vistirijavezbi1

Маркетинг

Моделите на Викторијас сикрет изгледаат феноменално затоа што секогаш внимаваат што јадат, а освен тоа и редовно вежбаат. Но нивните вежби се малку поразлични затоа што имаат лични тренери кои имаат креирано посебна серија на вежби, само за нив.

Погледнете ги вежбите кои што овие прославени тренери ги направија достапни и за јавноста – и сето тоа бесплатно!

Ова видео кое ние го спремивме за вас содржи десетминутен сет на вежби за целото тело и го има создадено Андреа Орбек која што лично има тренирано некои од ангелите на Викторија.

Маркетинг

Она што е најдобро е што не бараат многу време, нити пак посебна опрема, па затоа секој може да си ги дозволи вежбите од овој тип. Ќе изградите мускули и ќе согорете масти вежбајќи во својата соба.

{youtube}PWEdJRRndkQ{/youtube}

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button