Џенифер Лопез позираше како стриптизерка, а нејзините обожаватели гледаат во овој детаљ и НЕ им веруваат на очите

„Ова свето тело е доказ дека Бог постои“

Џенифер Лопез снима нов филм „Hustlers“ во кој го игра ликот на стриптизерката Рамона. Поради улогата таа интензивно вежба во последно време за да би изгледала што подобро во оскудните модни комбинации, а дека успеала во тоа покажуваат и нејзините фотографии што во последно време редовно ги објавува на социјалните мрежи.

ADVERTISEMENT

Така беше и со едно од нејзините последни изданија на кое позира во розови бикини и бунда. Таа на оваа фотографија ги покажа своите стомачни мускули, а обожавателите ги воодушеви со нејзиниот фит изглед.

„Погледнете ги ти стомачни мускули. Затоа Џенифер е кралица!“, „Поминува! Таа има 50 години!?“, „Ова свето тело е доказ дека Бог постои?“ напишаа некои од нејзините воодушевени обожаватели под фотографијата.

Рамона, односно Џеј Ло со своите вештини за танцување на шипка сигурно ќе ја воодушеви публиката, а во тоа можевме да се увериме и од видеото што неодамна го објави Алекс Родригез. Имено, тој со видеото ни покажа со што може да се пофали неговата свршеница која што ја запроси пред само неколку недели, на Бахамите.

Facebook Comments
(Visited 823 times, 1 visits today)
Loading...