Реклама
Стил

Ќе се изненадите од убавината на оваа млада дама од Македонија – не може човек да и се нагледа

Какво тело има оваа Македонка, изгледа како милион долари, посебно во едно вакво издание...

Реклама

Манекенката е поприлично активна на социјалните мрежи

Нашата позната манекенка, Бојана Нушкова, во последно време е поприлично активна на Инстаграм, а нејзините објави секогаш предизвикуваат големо внимание кај бројните следбеници.

Бојана сега реши да објави низа фотографии и снимки од една модна кампања со кои ги израдува своите следбеници.

Маркетинг

Таа само во изминативе неколку дена позираше во неколку неодоливи креации со кои максимално го истакна своето тело, а белиот фустан во кој Бојана изгледше како сирена, посебно привлече внимание.

Маркетинг
Инстаграм/ Бојана Нушкова

Во прашање е креација со голема панделка во задниот дел и со потполно отворен грб, а која Бојана ја носеше без градник, со што атрактивната манекенка дополнително го истакна своето беспрекорно тело.

Како оваа наша атрактивна млада дама изгледаше во ова свое издание со кое доби бројни лајкови, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Бојана Нушкова

Инстаграм/ Бојана Нушкова

Инстаграм/ Бојана Нушкова

Фото: Инстаграм/ oxacouture

Фото: Инстаграм/ oxacouture

Фото: Инстаграм/ oxacouture

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button