Реклама
Новости

Ќе се изненадите како изгледа луксузниот стан на поранешната водителка од „Ѕвездите на Гранд“

Покажа и што прави во бременоста

Реклама

Шармантната водителка Сања Кужет се повлече од јавноста за да може во мир да ја помине бременоста.

Таа изминативе денови неколку пати покажа како ги минува трудничките денови, а сега објави и едно видео од својот луксузен стан во центарот на Белград во кој што живее со партнерот.

Таа покажа како го чисти станот со правосмукалка откако нејзиниот домашен миленик направи неред играјќи си со саксијата.

Маркетинг

Но она што сите го забележаа е дека Кужет внимаваа на секој детаљ, па дури и на оние најситните додека го средувала својот стан.

Маркетинг
Принтскрин/ Ѕвездите на Гранд

Целиот простор е исполнет со светли нијанси, а во дневната соба има голема беж гарнитура и полици во истата боја.

Тука е и зелената фотелја, како и перница во истата боја, а на столчето стои вазна со неколку свежи лалиња.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Како изгледа семејното гнездо на познатата водителка од „Ѕвездите на Гранд“, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Потсетуваме, Сања на почетокот од годината откри дека е во блажена состојба, а потоа и дека планира да оди на боледување.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

На нејзино место во „Ѕвездите на Гранд“ дојде пејачката и поранешната водителка Ана Севиќ која токму во ова шоу и ја започна кариерата.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Инаку, на Сања ова ќе и биде трето дете.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Убавата водителка е во брак со Немања Живојиновиќ и ова ќе им биде второ заедничко дете, додека првото го доби од претходниот брак кој траеше само година дена.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button