Реклама
Наши ѕвезди

Ќе ви се замрзне крвта – погледнете што доживеа македонската Анџелина Џоли

Од ова што го направи ќе ви се замрзне крвта.

Реклама

Убавата Македонка, Александра покажа дека храбро се соочува со стравовите.

Некогашната манекенка Александра Накова голема популарност стекна со своето учество во „Танц со ѕвездите“ и „Преживеан“.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Многумина ја нарекуваат македонската Анџелина Џоли, а доколку ги погледнете нејзините фотографии кои секојдневно ги објавува на социјалните мрежи се ќе ви стане јасно.

Маркетинг

Иако природно беше вистинска убавица, Александра сепак направи неколку корекции на својот изглед.

Маркетинг

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Она што за неа се знае е тоа дека од бракот со кошаркарот Никола Гајдаџиев ја има ќерката Леа.

Леа е центарот на нејзиниот свет и Александра прави сѐ за да ѝ овозможи безгрижно дество.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Денес е една од најубавите и најзгодни жени на нашата естрада.

Максимално ужива во своја кожа и токму затоа нема никаков проблем да покаже и малку голотија.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Активна е на Инстаграм и често објавува фотографии од своето секојдневие.

Ужива во гламур и луксуз, сака да патува и да посетува луксузни ресторани.

Изминатиот период Александра уживаше во преубавиот Дубаи.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Таму Александра одлучи да скокне со падобран, а целото искуство го овековечи со фотографии.

Иако на многумина ќе им се замрзне крвта во телото, за Александра тоа било вистинско уживање, а доказ се фотографиите на кои се гледа дека е насмеана и се забавува.

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

ФОТО: Инстаграм / Александра Накова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button