TV

Ќерките на Езел и неговата 13-години помлада сопруга пораснаа во вистински убавици – еве на кого личат

Кенан и Синем важат за еден од најпознатите парови во Турција, но и покрај популарноста успеваат приватниот живот го држат далеку од очите на јавноста

Познатиот турски актер Кенан Имирзалиоглу (49), попознат како Езел од истоимената серија, од 2016 година е во брак со својата 13 години помлада колешка, убавата турска актерка Синем Кобал.

Тие од овој брак имаат две ќерки, Лалин и Лејла, кои мајката на Синем, Нурај, ги покажа на социјалните мрежи.

Кенан кој моментално во Турција е познат и како водител на „Кој сака да биде милионер„ е во среќен брак со својата колешка.

Фото: Инстаграм

Тие од овој брак имаат две ќерки, постарата Лалин и Лејла која што ја добија во мај минатата година.

Фото: Инстаграм

Познатиот пар прв пат во улога на родители се остварија во 2020 година, а на вечна љубов се заколнаа во 2016 година.

Фото: Инстаграм
Фото: Инстаграм

Инаку, Кенан и Синем пред само неколку дена го прославија првиот роденден на нивната втора ќерка.

Фото: Инстаграм

Познатата актерка сподели фотографија од чевличките на Лејла и нејзините и ги воодушеви своите фанови.

Фото: Инстаграм

Тие не сакаат да откриваат премногу детали од нивниот приватен живот и живеат повлечено, но ова правило го прекрши мајката на Синем.

Фото: Инстаграм

Имено, Нурај Кобал неодамна на социјалните мрежи објави фотографија на која е со внуките, а сите коментираа дека Лејла пораснала, но и дека постарата сестричка Лалин многу личи повеќе на нејзиниот татко.

Фото: Инстаграм

Инаку, новина за познатиот пар е и тоа што Синем најави дека наскоро повторно ќе се врати на малите екрани.

Фото: Инстаграм

Таа откако ги роди своите ќерки му се посвети на семејството, но не заборава ни на своите фанови на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм

Таа редовно споделува фотографии од своите секојдневие, а нејзините фанови се изненадени и од тоа како оваа мама и по две бремености успеа да ја задржи својата беспрекорна линија.

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Фото: Инстаграм

Маркетинг

Поврзано

Back to top button