Реклама
Наши ѕвезди

Ќерките на Велија ја открија тајната на својот изглед: „Одлично се држиме“

Која од која поубава и позгодна.

Реклама

Ќерките на познатиот бизнисмен ја открија тајната на својот изглед.

Лејла Рамковска е една од најпознатите јога инструкторки во земјава.

ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

Многупати во јавноста има истакнато дека одлуката да се занимава со јога ѝ е најдобрата одлука што ја донела во животот.

Маркетинг

Токму јогата ја има извлечено во најтешките моменти.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

-Првиот збор што ми паѓа на памет, што за мене претставува јогата е мирот.

Второ е љубов и сочуство кон самите себе.

Бенефитот е генерално подобрување на психо-физичката состојба во секое поле, изјави Лејла во интервју за Гламур.

ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

Лејла е активна и на социјалните мрежи, каде често знае да сподели и фотографии од нејзиното семејство.

Најгoлема поддршка во ѐ што прави се разбира дека е нејзиното семејство.

Максималната посветеност ѝ носи само успеси.

Таа е уште еден пример дека доколку се сака она што е работи, никогаш нема да се чувствувате како да одите на работа.

ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

Поmош и поддршка во држењето часови ѝ е и нејзината сестра Емел.

Едната русокоса, а другата црнка, но и двете се вистински убавици.

ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

Нивниот татко, бизнисменот Велија Рамковски дефинитивно има со што да се гордее.

Лејла откри како ја одржуваат својата младоликост.

ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

ФОТО: Инстаграм / Лејла Рамковска

ФОТО: Инстаграм / Емел Рамковска

ФОТО: Инстаграм / Емел Рамковска

ФОТО: Инстаграм / Емел Рамковска

ФОТО: Инстаграм / Емел Рамковска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button