Новости

Ќерката на Цеца не може да ги сопре солзите – слави РОДЕНДЕН, но заради ова многу и’ е тешко (фото)

Бремената Анастасија Ражнатовиќ наполни 25 години

Пејачката Анастасија Ражнатовиќ денес слави роденден

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ Анастасија, денес наполни 25 години, а бидејќи е во Севиља, далеку од своето семејство, нема да може да го прослави роденденот со своите најблиски.

Таа на својот профил на Инстаграм објави неколку „приказни“ направени од нејзините фанови, а една посебно ја погоди.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Во прашање е снимка на која таа е како мала и ги раскажува изненадувањата што тогашп и ги приредиле за роденден.

фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Покрај видеото таа стави и емотикони со солзи, но и полно срце и раце што се молат, откривајќи како се чувствува.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Инаку, Анастасија која неодамна откри дека е во блажена состојба, ужива со саканиот Немања Гудељ во Шпанија.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Таа редовно објавува фотографии на социјалните мрежи, а не може да се врати во Белград затоа што чека документи во Шпанија.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

„Го чекам третото внуче. По вториот внук Крстан, чекаме принцеза, на Анастасија и Немања, и многу се радуваме“.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

„Жељко ни дојде прв. Не постои ништо поубаво во едно семејство од тоа да се раѓаат деца“, изјави неодамна Цеца за „Блиц“.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Маркетинг

Поврзано

Back to top button