Ќерката на Цеца во ултра мини костим за капење направи ДАРМАР на ИНСТАГРАМ – со овој детаљ никого не остави рамнодушен!

Таса изгледа неверојатно!

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Младата пејачка ги спакува своите куфери и замина на одмор од каде редовно објавува провокативни фотографии.

Ќерката на Светлана Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, ужива на одморот заедно со своето момче Немања Гудељ.

Со нив се и братот на Немања, Драгиша, како и неговата мајка Оливера и сестрата Вања.

Анастасија е во одличен однос со сите членови на неговото семејство, што може да се види и од заедничките фотографии што ги објавуваат на социјалните мрежи. пејачката реши да издвои неколку дена, да се одмори и да собере енергија што ќе и биде погребна за бројните летни настани.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Таа ужива во бањањето и сонцето, но не заборава и редовно да ги известува своите фанови и да им покаже како си поминува.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Но овој пат таа ги распамети сите со провокативното издание во костимот за капење со кој никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Имено, популарната пејачка се снимаше во крупен кадар, додека костимот за капење не ги покри неисончаните, бели делови од нејзината кожа, со што Анастасија изгледаше поприлично заводливо.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Таа се снимаше додека лежеше на лежалката во „незгодна“ поза, „покриена“ само со костимот за капење со тенки ленти кои се мотаа по целото нејзино тело.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Пејачката на овој начин го истакна своето занесно тело, па следуваа бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ
Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Инаку, ова патување на Анастасија наводно е вториот дел од роденденскиот подарок што го доби од нејзиното момче.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Како што пренесуваат медиумите, Немања за ова летување на Ибица ќе плати неверојатни 35.000 евра.

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Како изгледаше Анастасија во минијатурниот костим за капење погледнете низ фотографиите што следуваат…

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Бонус галерија

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Анастасија и семејството Гудељ на Ибица

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Анастасија Ражнатовиќ
(Visited 10.444 times, 1 visits today)