Ќерката на Цеца во потполно проѕирен фустан заигра боса на свадбата – многумина ја критикуваат затоа што и се гледаат гаќичките

Многумина се изненадени од тоа како изгледаше сестрана на младоженецот на неговата свадба.

Имено, Анастасија Ражнатовиќ елегантниот бел комбинезон го замени со полупроѕирен син фустан со длабок израз и деколте.

Она што сите ги изненади и го привлече вниманието беше тоа што младата пејачка носеше фустан под кој се гледаше нејзината долна облека. Имено, под него носеше само бели гаќички, а нејзината коса врзана во коњско опавче паѓаше од едната страна на нејзините голи раменици.

Многумина се прашуваат дали е примерен ваквиот изглед за еден ваков настан, но очигледно младата пејачка нема проблем со негативните коментари.

Таа дури во еден момент се соблече и боса, а како изгледаше погледнете од фотографиите во продолжение.

Ќерката на Цеца беше заедно со своето момче Ѓорѓе Куљиќ и нејзината другарка Тара Милутиновиќ која го фати бидермаерот.

View this post on Instagram

Prijateljice😍😍

A post shared by CECA RAŽNATOVIĆ – ©️®️ (@ceca_original_official) on

Цеца пак ги воодушеви сите со своето издание. Таа на прославата се појави во златен фустан без прерамки во кој изгледаше како божица.

На нозете имаше златни сандали и не носеше никаков накит.

 

 

 

Facebook Comments
(Visited 8.269 times, 1 visits today)