Реклама
Наши ѕвезди

Ќерката на Мелита се соблече и влезе во базенот – провокативното видео ги остави сите без здив

Природна убавица што остава без здив

Реклама

Пејачката Барбара Ракичевиќ веќе со денови привлекува внимание на Инстаграм со своите фотографии од одморот.

Пејачката овој пат сподели видео од кое можевме да видиме дека си поминува одлично, но и како и стои новиот костим за капење.

Имено, Барбара се снимаше додека влегува во убавиот базен, а фановите беа воодушевени што ја гледаат во вакво издание.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Таа го покажа своите занесно тело, а минијатурниот костим за капење што го носеше и стоеше феноменално.

Маркетинг

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Пејачката се снимаше и додека плива, а покажа и дел од апартманот во кој е сместена и од кој директно се влегува во базенот.

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Следуваа бројни коментари на сметка на нејзиниот изглед, па веруваме дека малкумина останаа имуни на Барбара во ова издание.

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Таа неколку дена претходно се фотографираше и во преубав црвен фустан со потписот на една од нашите најпознати дизајнерки. Ова нејзино издание го коментираше и нејзината мајка Мелита Ракичевиќ, а истото избра да го носи како гостинка на една свадба.

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Како Барбара изгледше и во ова свое свадбено издание, но и уште неколку други, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Фото: Инстаграм/ Барбара Ракичевиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button