Реклама
Новости

Ќерката на Карлеуша нема да ја препознаете – објави прва фотографија по долго време и ги изнененади сите

Фановите изненадени

Реклама

Пејачката ужива со своите ќерки

Познатата пејачка Јелена Карлеуша заедно со своите ќерки Атина и Ника замина неколку дена на прошетка во Парис.

Таа веднаш објави стори од Градот на светлината, а сите беа изненадени што тоа го направи и нејзината повозрасна ќерка.

Маркетинг

Имено, Атина порано беше поприлично популарна на социјалните мрежи и важеше за голема ѕвезда меѓу тинејџерите, но во еден момент, без никаква посебна причина реши да се повлече и да ги исклучи своите профили на кои имаше илјадници фанови.

Маркетинг
Инстаграм

Токму затоа и сега сите беа изненадени што по толку време оваа млада дама повторно се појави на Инстаграм.

Инстаграм

Таа во својата нова објава изгледа преслатко и ги воодушеви сите, а тоа го направи и нејзината помала сестра.

Инстаграм

Од фотографијата можеме да видиме дека Атина има нов имиџ, но и нова фризура за која доби пофални коментари.

Потсетуваме, пејачката Јелена Карлеуша пред неколку недели со своите ќерки беше на патување во Италија, но тогаш објави неколку фотографии само од нејзината помала наследничка, Ника.

Инстаграм

И овие фотографии привлекоа внимание и ги воодушевија сите, а како тие изгледаа тогаш, погледнете тука.

Инстаграм

Во продолжение погледнете и како Атина изгледаше порано…

Инстаграм

Инстаграм

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button