Ќерката на Зоран и Зорица Заеви во чевли кои „врескаат“ од луксуз – погледнете го ова бpyтално издание на Александра

Одлично летно издание на наследничката на Заеви

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Ќерката на Зоран Заев, Александра, на социјалните мрежи е позната по својот беспрекорен изглед.

Шармантната струмичанка не ретко знае да ги воодушеви своите обожаватели со нови фотографии, а таа беше и овој пат кога никого не остави рамнодушен.

Имено, наследничката на Зоран и Зорица Заеви се фотографираше во преубав бел фустан, а многумина коментираа дека изгледа одлично.

Таа носеше тесен бел фустан со копчиња и длабок шлиц со кој во центарот на вниманието ги стави своите нозе.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Александра ова шик летно издание го заокружи со впечатливи црни високи потпетици од познат светски бренд, со црни ленти со натпис.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Во прашање е модел кој важи за еден од најпопуларните во последните неколку сезони, а сличен модел на високи потпетици со ленти на кои е испечатен брендот, неодамна „фураше“ и нејзината мајка, Зорица Заева.

Фото: Принтскрин

Инаку, Зоран и Зорица Заеви покрај ќерката Александра, го имаат и синот Душко кој е средношколец и се уште живее со нив.

Фото: Принтскрин

За разлика од Душко, Александра живее во Софија каде студира медицина, па ќе биде и првата докторка во семејството.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Александра со своите фотографии е позната и на социјалните мрежи, а за неа и за нејзината братучетка Ева Заева, ќерката на Вице Заев, која исто така е позната на Инстаграм, имаат пишувано и медиумите од регионот.

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Повеќе фотографии од идната докторка и наследничка на премиерот на Македонија, како и од нејзината убава братучетка, погледнете во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Александра Заева

Фото: Инстаграм/ Ева Заева
(Visited 2.227 times, 1 visits today)