Реклама
Стил

Ќерката на Заев во издание што го одзема здивот – фотографијата е хит, никогаш не изгледала поубаво

Млада дама со префинет стил

Реклама

Одамна ја немаме видено во вакво издание

Ќерката на поранешниот премиер Зоран Заев, Александра, на социјалните мрежи го покажа своето ново шик издание

Таа заблеска во фасцинантен црн фустан кој целосно беше зачинет со необични карнери и имаше длабок, страничен шлиц.

Маркетинг

Александра за оваа специјална пригода беше дотерана од глава до пети, а според многумина никогаш не изгледала поубаво.

Маркетинг
Инстаграм/ Александра Заева

Фустанот во горнито дел беше со тенки прерамки и отворен грб, а Заева го носеше со луксузна чанта од познат бренд и шик високи потпетици.

Инстаграм/ Александра Заева

Потсетуваме, Александра и во минатото често била во центарот на вниманието со своите објави на социјалните мрежи.

Инстаграм/ Александра Заева

Таа само на Инстаграм има скоро 30 илјади следбеници, а за неа имаат пишувано и медиумите од регионот.

Инстаграм/ Александра Заева

Поприлично популарна беше и нејзината братучетка Ева, ќерката на братот на Зоран Заев, Вице Заев.

Инстаграм/ Александра Заева

Инстаграм/ Александра Заева

Инстаграм/ Александра Заева

Инстаграм/ Александра Заева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button