TV

Ќерката на Велија Рамковски покрај базен покажува колку е еластична

Ќе се изненадите од овие нејзини движења

Реклама
Реклама

Неверојатна млада дама

Лејла Рамковска е инструкторка по јога која редовно објавува снимки на кои се гледа како ја вежба оваа древна вештина

Како овааубава русокоса дама изгледа во ова свое издание, додека вежба покрај базенот, погледнете во видеото.

Маркетинг

Потсетуваме, Лејла е ќерка на Велија Рамковски, за кого во една пригода изјави дека секогаш ги следи неговите совети.

Целото интервју со неа прочитајте го тука

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button