Реклама
Наши ѕвезди

Љубов и забава – Антониа Гиговска покажа како се забавуваат со сопругот по дома

Македонската пејачка сподели романтична фотографија со сопругот.

Реклама

Иако релативно млада, Антониа Гиговска е остварена и приватно и професионално.

Воопшто не е лесно да се биде успешен и на двете полиња, но на Антониа тоа добро ѝ оди.

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

Минатата година беше навистина среќна за пејачката.

Маркетинг

Заедно со сопругот, пејачот Роберт Спасенцовски запловија во брачните води, но добија и огромен благослов, им се роди синот Киан.

Маркетинг
ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

На почетокот, Роберт и Антониа ја криеја својата љубов, а врската ја обелоденија заедно со информацијата дека ќе станат родители.

По раѓањето на Киан, Антониа си даде одмор за да се посвети на бебето, но сега повторно е активирана на музички план и најавува многу новитети.

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

Досега има направено неколку соработки, но може да се пофали и дека е сопственичка на неколку хитови.

По породувањето таа веднаш ја враати линијата во совршенство и мора да се пофали дека изгледа подобро од било кога.

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

На настап и на емисии секогаш е средена од глава до пети, но сега покажа како изгледа по дома, во опуштено издание.

Се чини дека кај неа дома секогаш е забавно, а фотографијата која ја сподели на Инстаграм е доказ за тоа.

Во опис на фотографијата таа стави и срце.

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

ФОТО: Инстаграм / Антониа Гиговска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button