Кафе муабет

Јована Пајиќ за прв пат искрено прозборе за разводот: “Никогаш нема да го преболам тоа што ни се случи”!

Се разведоа по 10 години брак...

Пејачката Јована Пајиќ се разведе од Сале Тропико, по десет години брак а сега откри дека во љубовниот живот нема новости, и дека е посветена само на децата и на себе.

фото инстаграм/Јована Пајиќ

Јована работи со полно работно време, но ретко се појавува во медиумите, а сега кажа и зошто е тоа така.

фото инстаграм/Јована Пајиќ

Пајиќ се разведе од Сале Тропико минатата година, па сега откри и дека на љубовен план е се како порано, односно дека нема момче.

фото инстаграм/Јована Пајиќ

-Првенствено воспоставувам љубовна врска со себе, немам што да објавам, ниту да пријавам. Вакви работи не се планирани, кога ќе се опоравиме и ќе се вразумиме, се задоволуваме со својот живот, тогаш тој доаѓа во животот. Воопшто не размислувам во таа насока, посветена сум на себе и на моите деца. Тоа е процес кој е неизбежен, мора да помине време и мора да работите на себе. Тој настан го преболев како таков, иако никогаш нема да преболам што се случи во мојот живот.

фото инстаграм/Јована Пајиќ

Маркетинг

Поврзано

Back to top button