Јована блесна пред малите екрани: Се врати повторно во утринската програма во фустан со длабоко деколте, фрчат коментари

Водителката Јована Јоксимовиќ после летниот одмор се врати пред малите екрани во рамки на утринската програма на Прва, токму како и нејзиниот колега Срѓан Предојевиќ.

Имено, водителот објави заедничка фотографија со својата колешка Јована и ги воодушеви фановите, кои судејќи според коментарите, овој водителски тандем многу им недостасувал.

Јована за оваа прилика објави деколтиран црвен фустан, со златни детали, додека Срѓан беше во темно сина кошула.

„Конечно сте тука, многу недостасувавте“, „преубави сте двајцата“, „Јована целата зрачиш“, се само некои од коментарите кои пристигнаа под оваа фотографија и се доказ дека публиката навистина ја обожава оваа водителка.

Погледнете уште неколку изданија на популарната водителка, сопруга на музичарот Жељко Јоксимовиќ.

(Visited 310 times, 1 visits today)