Реклама
Стил

Јелена од телевизија Сител во издание со кое ги засени колешките – млада дама од која застанува здивот!

За ова нејзино издание многумина велат дека никогаш не изгледала поубаво

Реклама

Никого не остави рамнодушен

Шармантната водителка Јелена Спасиќ со црвениот фустан што го носеше им го привлече вниманието на сите.

Имено, таа на социјалните мрежи објави неколку фотографии на кои изгледаше како излезена од модно списание.

Маркетинг

Таа како и секогаш воодушеви со својата природна убавина, но овој пат и нејзиниот стајлинг привлече внимание.

Маркетинг
Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Убавата водителка овој пат избра класичен црвен фустан во кој изгледаше како некоја филмска дива од златната ера на Холивуд, а ноншалантниот начин на кој го носеше само дополнително допринесе оваа наша млада дама да изгледа неодоливо.

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Јелена целото издание го „заокружи“ со балетанки во виолетова нијанса и кожна јакна што ја држеше во рацете, додека на лицето носеше темни очила за сонце, а преку рамениците – тренди чантичка.

Повеќе фотки од ова нејзино издание погледнете во продолжение…

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Фејсбук/ Јелена Спасиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button