Реклама
Новости

Јелена Карлеуша се преполови, никогаш не била послаба – пејачката ги изненади сите со последната објава

Нозе долги со километри, а горе – никогаш пожешко!

Реклама

Пејачката ги изненади сите со својот нов изглед

Јелена Карлеуша веќе некое време ги воодушевува сите со својот изглед, посебно кога позира во провокативни изданија.

На нејзиното тело нема ни грам вишок, а многумина се изненадени од тоа како0 изгледа сега бидејќи никогаш не изгледала подобро.

Маркетинг

Имено, Карлеуша долго време имаше проблем со килограмите, но очигледно сега решила својот изглед да го донесе до перфекција што се познава и по нејзините објави.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Како што пишуваат медиумите, Карлеуша откако ја коригирала исхраната ослабнала 10 килограми и сега изгледа неверојатно.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа е позната по нејзините вегански ставови, а се ширеа гласини и дека ослабнала со помош на Оземпик или естетска медицина.

Но пејачката очигледно многу не ја загрижуваат ваквите коментари, па таа продолжува да објавува провокативни фотки.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Така беше и овој пат кога на својот Инстаграм објави како се шета во куси шорцеви и со маичка на прерамки во беж нијанса, а во центарот на вниманието се нејзините неверојатно згодни нозе.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Но покрај совршенството во долниот дел, таа блескаше и во горниот, посебно што не носеше ништо под тесната маичка, додека на главата носеше шешир кој одлично се вклопи со кусите бермуди.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Како балканската поп-дива изгледаше во ова свое пролетно издание, погледнете во продолжение….

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button