Реклама
Наши ѕвезди

Ја „фатија жива“ како сочно го бакнува Игор Џамбазов во неговиот дом – вистинска љубов што ги изненади сите

Нова ВИСТИНСКА ЉУОВ во животот на Игор Џамбазов

Реклама

Тој си ја сака, таа уште повеќе

Игор Џамбазов ги воодушеви своите фанови на Инстаграм кога објави како Ферхунде сочно го бакнува по неговото лице.

На сите им е познато дека кучињата се најдобри пријатели на човекот, но врската помеѓу Ферхунде и Игор е посебна.

Маркетинг

Имено, Џамбазов може да се пофали дека ова е вистинска љубов, без никакви интереси и која нема никогаш да го изневери.

Маркетинг
Инстаграм/ Игор Џамбазов

Тие очигледно уживаат кога се заедно, за што сведочат и бројните објави на познатиот шоумен на социјалните мрежи.

Инстаграм/ Игор Џамбазов

Инаку, Џамбазов ги изненади сите и со објавата во која соопшти дека му е во план да го промени презимето на Ферхунде..

Инстаграм/ Игор Џамбазов

„Јас, Ферхунде Џамбазова, моминско Граникова, од денес го менувам презимето. Ќе бидам Ферхунде Џамбазов. Ако може Снеже Велков, можам и јас“, напиша Џамбазов врз видеото на кое што е кученцето.

Како тие уживаат кога се задно, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Игор Џамбазов

Инстаграм/ Игор Џамбазов

Инстаграм/ Игор Џамбазов

 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Igor Djambazov (@igordzambazov)

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button