Реклама
CelebrityХоливуд

Ѕвездите од Беверли Хилс со една фотографија им ја затвориja устата на сите и ја откриja вистината!

Реклама

Пред извесно време кога се фотографираа Кели, Дона и Андреа од Беверли Хилс во бекини , многу обожаватели на серијата се прашуваа каде е Бренда, дел од нив ги нападнаа Дона и Кели бидејќи тие ја мразеле, па затоа не се дружеле со неа.

Тори Спелинг, кој ја игра Дона во серијата, се обиде да објасни дека Шенон (Бренда) подоцна ќе им се придружи и дека сѐ уште не пристигнала во Ванкувер, каде што било снимањето.

https://www.instagram.com/p/Bzlu_buBigS/?utm_source=ig_embed

Маркетинг

Шенон наскоро објави фотографија со нејзиниот колега Џејсон Пристли, кој игра во серијата нејзин брат познат како Брендон. Таа ги израдува следбениците со прво селфи по 19 години се чини дека актерките одлучија да испратат јасна порака до секој кој тврди дека се во кавга.

Па така наскоро четирите актерки објавија фотографија на која покажаа дека се заедно и секоја ја сподели на својот Инстаграм профил.

Маркетинг

https://www.instagram.com/p/BzypVuBBoEf/?utm_source=ig_embed

“Чекај, што? Ова е ретро фотка или сегашност, би требало да следите за да сфатите“, напиша Шенон на фотографијата.

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button