Шумадинац во солзи: „Моето срце скока кога ќе ја видам, ја сакам“

Интернет сензацијата Зоран Шумадинац , позната по својата песна „ Autotune“, влезе во српското реалното шоу „Задруга“.

Во првите неколку дена Зоки се за вљуби во Милјана Кулиќ, кој веќе трета сезона е дел од Задруга. Тој е фасциниран од нејзиниот изглед и вели дека ќе се потруди да има нешто повеќе меѓу нив.

– За жал, навистина ми се допаѓа Милјана! Таа е најдобрата риба во куќата и срцето ми скока кога ја гледам. Ја влечам во креветот цела ноќ. Сфатив дека ја сакам “, рече Зоки јавно пред сите цимери, а потоа им се обрати на Миjана, која не сакаше да ги слуша неговите зборови.

ADVERTISEMENT

Миjана се исплаши дека Зоран е астролог и дека може да ги провери ивните натални карти.- Чувствувам чудна енергија. Мислам дека ми фрлаш црна магија. Тргни се од мене “, му рече Кулиќ. Пред да влезе во третата сезона на ’Задруга’, Шумадинац објави дека ќе ги заведе сите старлети, но и дека ќе ги вознемири другите конкуренти, па му требале чувари.

Инаку, Зоран ја испеа песната „Autotune“ пред публиката во Загреб. Настапуваше во клубот Риц на почетокот на февруари. – Драго ми е што публиката во Загреб исто така ме сака и ме цени. Настапувам во Хрватска двапати годишно и атмосферата е секогаш одлична. Ајде да направиме шоу – рече тој.

Facebook Comments
(Visited 93 times, 1 visits today)
Loading...