Реклама
Наши ѕвезди

Што се случува со познатата струмичанка?! И шлиц, и деколте – во вакво издание не сме ја виделе

Се појави во ова издание и ги воодушеви сите

Реклама

Пејачката во издание во какво навистина ретко ја гледаме

Познатата фолк-пејачка Стојне Николова на Инстаграм објави неколку снимки со кои што привлече големо внимание.

Станува збор за детали од едно снимање каде што Стојне се појави во издание заради кое сите се вртеа по неа.

Маркетинг

Таа најпрво се појави во ултра кусо здолниште со пердуви, тесна кроп-топ маичка и елегантни сандали со штикли во впечатлива розова нијанса, а потоа и во црн фустан со длабок шлиц со кој пејачката никого не остави рамнодушен.

Маркетинг
Инстаграм/ Стојне Николова

Стојне цело време позираше во провокативно издание, а длабокиот шлиц го истакна нејзиното витко тело.

Инстаграм/ Стојне Николова

Снимката веднаш предизвика големо внимание и никого не остави рамнодушен, а како Стојне изгледше, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Стојне Николова

Потсетуваме, Стојне својата кариера ја започна уште на млади години, а сега важи за една од најбараните пејачки кај нас.

Настапува од својата 15-годишна возраст, а својата прва песна ја сними кога имаше само 16 години.

Инстаграм/ Стојне Николова

Таа по потекло е од Струмица и овој септември ќе наполни 30 години, а како што самата откри по нејзиниот последен роденден, една од желбите што ги замислила по дувнувањето на свеќичките е наскоро да застане на лудиот камен и да го изговори судбоносното „ДА“.

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Инстаграм/ Стојне Николова

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button