Реклама
Стил

Што ли ќе каже банкарот за ова ново издание на Лила Филипоска? Надвор студено, но не и во Сител

Кога се појави пред телевизијата, времето како да застана

Реклама

Моден избор што ќе остане запаметен

Водителката Лила Филипоска покажа како дојде на снимањето на една од последните емисии на „Сé или нешто“.

Имено, таа на својот профил на Инстаграм објави неколку „сториња“, а на едно од нив ги воодушеви сите со своето страсно црвено издание.

Маркетинг

Нашата телевизиска дива за оваа пригода избра црвени панталони и елече во истата нијанса од познат бренд, под кое носеше црно боди истакнувајќи го раскошното „деколте“ во преден план.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Таа ова свое издание го носеше со пуштена коса и црвен кармин, а целиот „лук“ го заокружи со шик сандали во црно-бела боја.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Панталоните беа со висок струк и совршено ја истакнаа нејзината линија, иако во главна улога беа елечето и црното боди.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Па, како ви се допаѓа ова страсно и ефектно издание на водителката?

Во продолжение погледнете уште едно модно издание на Лила, но во кое тоа блесна во еден преубав фустан.

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Во прашање е фустан од истиот бренд како и пантаоните и елечето, а како Лила изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Фото: Инстаграм/ Лила Филиповска

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button