Шеиците во тpaнс од ова издание на Карлеуша – пејачката во ПPOВОКАТИВЕН кocтим за капење ужива за сите пари

Јелена Карлеуша ужива со ќерките во Дубаи

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Поп-пејачката Јелена Карлеуша по спектакуларниот настап во Дубаи ги покажа модринките што ги заработи од тесниот костум со кој никого не остави рамнодушен.

По успешниот концерт, таа реши да си ги наполни батериите на плажа, а своите следбеници ги почести со нови „пикантни“ фотографии.

Таа позираше во едноделен костим за капење, во пpoвокативно издание, а миниjaтурниот кocтiм одвај го покри критичните делови.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Следуваа голем број коментари на сметка на нејзиниот изглед, а како таа изгледаше во ова издание, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Инаку, пејачката по спектакуларниот концерт во ноќниот клуб „Float“ во Дубаи покажа и како изгледаат нејзините нозе по настапот.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Таа покажа дека настапот го заврши со модринки и рани, па порача : 100 % тешка работа, напиша Карлеуша под видеото каде се гледаат трагите од настапот.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Само да потсетиме, балканската поп-дива со својот невиден спектакл влезе во историјата на најголемиот клуб на светот што е на вода, воодушевувајќи ги сите со својот перформанс. Тамошните медиуми ја опишаа како една од најголемите музички ѕвезди во Источна Европа, а таа со својот генијален настап ја оправда оваа титула.

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша

Фото: Инстаграм/ Јелена Карлеуша
(Visited 3.905 times, 1 visits today)