Реклама
ТрендовиШопинг

Црвени убавици што на прв поглед ќе ја освојат секоја дама – ова се најромантичните штикли што може да ги носите за Св. Валентин

Реклама

Време е за шопинг…

Февруари е месец на љубовта, но и месец во кој доминираат сите нијанси на страсната црвена боја.

Маркетинг

Токму црвената боја е симбол на љубовта, па затоа и не треба да сме изненадени што во овој период од годината на полиците во продавниците доминираат токму овие нијанси. Тоа впрочем можеме да го видиме и од предлогот на нашите модни уредници, кои денес ни претставија еден пар црвени чевли кои нема да остават рамнодушна нити една дама.

Во прашање се високи потпетици од модниот бренд AMINAH ABDUL JILLIL кои едноставно изгледаат неодоливо.

Маркетинг

А она што ги прави да ви се допаднат на прв поглед е огромната панделка како и малите бели срциња на бела позадина.

Можеби единствениот недостаток што го имаат е нивната цена, така што овој модел чини 465 долари и тоа на попуст.

Но ако го земеме во предвид фактот дека многу дами не штедат кога се стилот и убавината во прашање, повеќе од сигурни сме дека овој недоливо шармантен модел ќе го најде својот пат до плакарите на многу девојки ширум светот.

Во продолжение погледнете ги и останатите модели од овој бренд кој е омилен на многу познати дами:

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button