Реклама
Новости

Цеца со брутален шлиц со каков не сте ја виделе досега – пејачката направи лом, изгледа неверојатно

Две совршени изданија на познатата фолк-пејачка

Реклама

И во шестата деценија изгледа неверојатно

Фолк-дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави во неверојатно издание на концертот во Марибор и ги воодушеви сите.

Таа на сцената се појави во светкав фустан со длабок шлиц со кој во преден план ги истакна своите брутални нозе.

Маркетинг

Но покрај нозете Цеца со оваа креација го истакна и своето раскошно деколте со кое исто така никого не остави рамнодушен.

Маркетинг
Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Кога расположена и насмеана се појави на сцената публиката беше воодушевена што ја гледа во едно вакво издание, а многумина забележаа дека пејачката никогаш не изгледала подобро.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Таа за оваа пригода носеше фустан од „L’Officel Label“ од 600 и високи потпетици во истата нијанса од Aquazzura од 750 евра.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Покрај ова издание пејачката никого не остави рамнодушен и со црниот фустан што ги носеше во нејзиното шоу.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Во прашање е долга креација со детали од тил, а која Цеца ја носеше со розови високи потпетици од Кристијан Лобутин од 800 евра.

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Како пејачката изгледаше и во ова свое издание, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Инстаграм/ StyleByCeca

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

 

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button