Цеца се појави во фустан со длабок шлиц и ги занеми сите

Познатата пејачка ја воодушеви својата публика

Иако во вакво издание не ретко можеме да ја видиме на нејзините концерти, Цеца Ражнатовиќ со светкавиот фустан собра бројни комплименти. Таа едноставно блескаше во својот раскошен, светкава тоалета со длабок шлиц во кој изгледаше како холивудските диви.

Според коментарите на социјалните мрежи ова е едно од најдобрите изданија на пејачката досега.

Инаку, Цеца веќе на големо се подготвува за свадбената веселба. Нејзиниот син за неколку дена ќе „скокне во тавче“, а фолк дивата деновиве ги откри и неговите планови за венчавката на векот.

Фото: Инстаграм

Имено, Богдана и Вељко планираат да направат традиционална свадба и да ги испочитуваат традиционалните обичаи.

Црковното и градското венчавање ќе се случи во еден ден, а големата журка ќе се случи во луксузниот хотел „Хајат“.

Фото: Инстаграм

Богдана веќе ја заврши својата моминска забава, а тоа деновиве ќе го направи и нејзиниот иден сопруг, Вељко.

Повеќе за нивната свадба прочитајте тука >>

(Visited 9.486 times, 5 visits today)