Цеца се појави во провокативен фустан – кога се сврте настана хаос!

Публиката уживаше во песните на Цеца

По завршувањето таа излезе на бис и отпеа уште три песни по желба од публиката. Таа на концертот носеше бел фустан, а сите гледаа во нејзиниот шлиц.

ADVERTISEMENT

Во прашање е раскошен фустан со должина до подот, но со длабок шлиц под кој ги стави убавите нозе на пејачката во преден план.

Погледнете како блескаше Цеца во него…

Фото: Промо/ Инстаграм
Facebook Comments
(Visited 2.254 times, 1 visits today)
Loading...