Цеца направи хaoc во Ѕвездите на Гранд со своето бpyтaлно издание – „шокиpaше“ со дeкoлтето, но и со она што го кажа за Карлеуша

За ова издание на Цеца ќе се зборува уште многу време

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Веќе и врапчињата знаат дека Цеца Ражнатовиќ е новото изненадување во „Ѕвездите на Гранд“, а сега можеме да видиме и нејзиното прво издание во ова шоу.

Таа кога се појави во студиото ги истакна своето дeкoлте во преден план во комбинација со тесни сатенски панталони.

Пејачката имаше преубави обетки, но и еден интересен детаљ на чевлите – синџири споени во облик на ѕвезда.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Почетокот на новата сезона е најавен за 18 септември, а пејачката за својата нова улога избра елегантно и мошне пpoвокативно издание.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Таа ги мамеше погледите на присутните со светкавото сако и тесните панталони, нo и со длабокото дeк-олте со кое никого не остави рамнодушен.

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Како таа изгледаше во ова издание, погледнете во продолжение:

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Кога новинарите ја прашаа како се чувствува пред почетокот на снимањето, таа со насмевка на лицето одговори:

„Се тресам целата, имам трема“, а потоа откри и како ќе се однесува кон натпреварувачите во музичкото шоу.

„Полна сум со разбирање, јас знам што е трема, едноставно некој ќе се вкочани. Но со тек на време и тие ќе се опуштат. Јас со Гранд сум долго време пријател, не се двоумев. Сега сум тука и одиме во нови победи. Мислам дека ова е убава и креативна работа, мислам дека ќе уживам.“

Фото: Принтскрин/ Телеграф.рс

„Немаше изненадување кога станатите претставници на жирито ме видеа. Ќе има судир на мислења. Тоа го имав и низ искуството во Пинк ѕвездички, тоа не е караница, тоа е натпревар. Мислам дека лесно ќе се вклопам, јас сум некој што брзо учи“, беше искрена познатата пејачка.

Фото: Принтскрин/ Телеграф.рс

На прашањето пак дали има трема што доаѓа на местото на Јелена Карлеуша, Цеца исто така даде интересен одговор:

„Јас вака млада, неискусна, секако дека имам трема. Се шегувам, немам трема“, изјави пејачката шегувајќи се со новинарите.

Фото: Принтскрин/ Телеграф.рс

Што се однесува до нејзината одлука да дојде во популарното музичко шоу, таа вели:

„Не ми требаше многу за да пресечам. Јас со Гранд сум долгогодишен пријател, имав покана уште во 2015 година од Саша Поповиќ, но тогаш пружив рака на Пинк па немаше место за преговори. Еве сега сум тука“, изјави Цеца.

Фото: Принтскрин/ Телеграф.рс

„Ме покани Саша. Ова е тесно поврзано со мојата работа, брзо се договоривме, мислам дека ќе уживам. Ние често се среќаваме, немаше никакви новини ниту пак незнам какви изненадувања“, додаде таа.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Ѕвездите на Гранд

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ (@cecagoddess)
(Visited 3.647 times, 1 visits today)