Реклама
Новости

Цеца го покажа рамниот стомак, но и еден детаљ со кој ги изненади сите – ова никој не го очекуваше (фото)

Во вакво издание одамна не сте ја виделе

Реклама

Изгледа неодоливо и на прагот на 51-та година

Пејачката Светлана Цеца Ражнатовиќ се појави пред студиото на „Гранд“ со насмевка на лицето I го украде шоуто.

Таа носеше комплет од панталони и кошула во крем нијанса, но и еден детаљ со кој пејачката ги изненади сите.

Маркетинг

Имено, балканската фолк-дива комбинацијата ја „заокружи“ со крзнени папучи од познат светски бренд, додека во рацете носеше мала чанта која исто така беше од познат бренд.

Како Цеца изгледаше во ова издание, погледнете во продолжение…

Маркетинг

Инаку Цеца во последната емисија од „Ѕвездите на Гранд“ жестоко се бореше за својот кандидат од Македонија, Мики Секуловски.

Тој тогаш имаше проблем со висока температура, а Цеца сите ги потсети дека е болен и дека заслужува пофалби и за упорноста.

Како изгледаше Мики на овој свој настап, погледнете тука

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button