Цеца во прегратките на ова момче се топи од радост (фото)

Крвта не е вода …

Фолк ѕвездата Светлана Цеца Ражнатовиќ на социјалните мрежи не ретко дели фотографии и од својот приватен живот.

ADVERTISEMENT

Таа овој пат ги воодушеви сите со видео во кое бакнува едно преслатко детенце, а во описот напиша следново

„Бакнежи! Мојот Илија! Детуле на тетка…“

Нејзините обожаватели беа воодушевени од фотографиите, а многумина коментираа дека малиот личи на Вељко.

Погледнете ги фотографиите што Цеца ги сподели и проценете сами дали навистина личат.

Facebook Comments
(Visited 524 times, 1 visits today)
Loading...