Цеца во необичен комплет од 4000 евра, а нејзината ќерка направи хаос во Македонија – пејачките не сте ги виделе во вакво издание!

Ќерката на Цеца Ражнатовиќ, Анастасија, направи журка за паметење во Струмица за која е бараше карта повеќе.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Како што пишуваат медиумите, многумина што не можеле на време да набават влезница, останале пред клубот.

Таа ги пееше своите хитови заедно со публиката, а воедно им приреди и вистински спектакл што ќе го паметат.

Пејачката во еден момент ги запеа и хитовите на својата мајка и со тоа ја донесе атмосферата до лудило.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

„Ви благодарам струмичани, сјајно се забавувавме и се радувам на мото повторно доаѓање. Ова за мене беше вечер за паметење, а верувам и за вас“, порача Анастасија на публиката.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Таа настапи во феноменално издание, а на сцената цело време провокативно танцуваше со уште неколкумина танчари.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Инаку, деновиве настапи имаше и нејзината мајка, која исто така ги изненади сите и со она што го носеше.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Имено, таа на концертот што го одржа носеше комплет со морска тема каков често носат Софија Вергара и Емилија Ратајковски. Во прашање е комплет од брендот Версаче и од нивната летна колекција „Tresor de la Mer“ која им го привлече вниманието на многу познати светки ѕвезди.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Цеца на бината се појави во комплетот зачинет со морски дезен, а целото издание го зачини со црни сандали.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм
Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Инаку, за еден ваков комплет потребен е и длабок џеб, бидејќи само сакото чини 3000 евра, додека панталоните 1000 евра.

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм

Фото: Принтскрин/ Инстаграм
(Visited 2.815 times, 1 visits today)