Реклама
Новости

Цеца во најкусото фустанче што сме ја виделе досега – ги распамети сите, овој детаљ го украде шоуто

Изгледаше како вистинска мачка

Реклама

Никогаш не изгледала олку провокативно

Една од најголемите балкански музики ѕвезди Светлана Цеца Ражнатовиќ одржа уште еден концерт за паметење.

Таа за оваа пригода избра мини фустан со тигрест дезен, но кој изгледаше и како Цеца да носи црн корсет преку него.

Маркетинг

Пејачката со ова свое провокативно издание ги истакна раскошните облини, но и витките нозе кои исто така беа во преден план.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Таа на сцената се појави видно расположена и со насмевка на лицето, а публиката уживаше во нејзините хитови.

Инаку, ова е прв концерт на Цеца откако по трет пат се оствари во улога на баба. Нејзината снаа Богдана Ражнатовиќ деновиве се породи, а по раѓањето на приновата Цеца во својата вила направи луда забава.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Пејачката и тогаш привлече внимание со својот моден избор, само што тогаш носеше фармерки и обична, бела маичка.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Но и покрај тоа што на прв поглед изгледаше едноставно, Цеца и за ова свое издание потрошила неверојатна сума на пари.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Само златниот часовник што го носеше чинеше неколку десетици илјади евра, а како изгледаше, погледнете тука…

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button