Реклама
Новости

Цеца во издание во какво ретко ја гледаме – шлиц до папокот, публиката во транс

Шлиц до колкот и раскошно деколте

Реклама

Балканската фолк-ѕвезда направи хаос

На еден од своите последни настапи Светлана Цеца Ражнатовиќ ја воодушеви публиката и со фустанот што го носеше.

Имено, таа настапи пред преполна сала во Шабац, а за нејзиниот концерт се бараше влезница повеќе што може да се види и од снимките.

Маркетинг

Цеца на сцената се појави во провокативен фустан во боја на кожа со кој го истана своето беспрекорно тело.

Маркетинг
Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Креацијата имаше длабок шлиц така што во преден план беа згодните нозе на пејачката, додека деколтето ги истакна нејзините бујни гради.

Како Цеца изгледаше, погледнете во продолжение…

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button