Цеца блескаше во бело од глава до пети на својот прв настап, а откако НЕЈЗИНАТА ЌЕРКА го coблече сакото сите гледаа во неа

И двете изгледаа прекрасно

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Најголемата фолк ѕвезда во регионот, Светлана Цеца Ражнатовиќ, овој викенд го имаше својот прв настап по подолго време заради ситуацијата со пандемијата.

Таа пееше на една роденденска прослава во срцето на Шумадија, по повеќемесечната пауза заради вирусот корона.

Цеца блескаше во бело модно издание во кое изгледаше одлично, а и атмосферата што ја направи беше за паметење.

Гостите беа весели, посебно додека таа ги пееше своите најголеми хитови, а меѓу присутните беше и нејзината наследничка Анастасија Ражнатовиќ.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

На социјалните мрежи се појавија детали од прославата, а Анастасија покажа неколку изданија за кои се зборува.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Убавата наследничка на Цеца најпрво се појави во бело сако кое потоа го соблече и остана само во тесниот горен дел со тенки прерамки во портокалова нијанса.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

По некое време таа позираше и во црно издание, а како изгледаше можете да видите во продолжение.

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ

Фото: Инстаграм/ Цеца Ражнатовиќ
(Visited 195 times, 1 visits today)