Хурем позираше со Џеј Ло , фановите жестоко ја нападнаа: „Си го уништи лицето“

Наместо комплименти, нејзините фанови почнаа да ја критикуваат.

Фото:Инстаграм

ADVERTISEMENT

Познатата турска актерка Мерием Узерли, која  публика ја памети како Хурем Султан од серијата „ Сулејман Величенствениот“ присуствуваше на концертот што се одржа пред неколку дена во Турција од страна на познатата пејачка Џенифер Лопез.

Мерием ја искористи можноста и се фотографираше со оваа мега ѕвезда, а потоа ја објави фотографијата на Инстаграм. „Мерием целосно си го уништи лице“, „Смени ја фризурата “ И Џенифер која е 14 години постара изгледа подобро од тебе“ се само некој од коментарите.

Судејќи по другите фотографии што ги објавува на Инстаграм, изгледа дека Мерием на фотографијата со Џеј Ло само испаднала лошо. Ќерката Лара ја одгледува сама, а со своите обожаватели постојано споделува фотографии од приватноста. За време на бременоста минуваше низ драма поради која беше во тешка депресија.

Facebook Comments
(Visited 471 times, 1 visits today)
Loading...