TV

Хит видео – Мики пее, гостите му „лепат“ бакшиш од сите страни

Еве и за која песна Мики доби најмногу бакшиш

Реклама
Реклама

Многу познати пејачи заработуваат голема сума на пари од бакшиш, а понекогаш од овие цифри може да ви се заврти во глава.

И тие тоа не го кријат, а на Инстаграм често може да се видат видеоснимки од моменти кога гостите погодени од песната им даваат пари на пејачите, а тие атмосферата ја прават уште повесела.

Сега во таква ситуација можевме да го видиме и Мики Секуловски кој самиот го сподели видеото на неговиот профил.

Маркетинг

Имено, Мики им запеа од душа на гостите, а тие понесени од веселата атмосфера богато го наградија со голем бакшиш.

Како сето тоа изгледаше, погледнете во видеото…

Маркетинг
Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button