Реклама
Наши ѕвезди

Фолкерката Сања Барби и со и без алишта си грми – овие фотографии никого не оставаат рамнодушен

Нејзиното раскошно деколте посебно мами воздишки

Реклама

Пејачката повторно ги воодушеви своите фанови

Познатата фолк-пејачка Сања Цинцева, попозната како Сања Барби, важи за една од најатрактивните жени на нашата естрада.

Таа во последно време е поприлично активна и на социјалните мрежи каде речиси секојдневно ги изненадува сите со своите објави.

Маркетинг

Па така деновиве имавме прилика да видиме дека заминала да си ги наполни батериите, но и дека е во топ форма кога е во својот омилен костим за капење.

Маркетинг
Инстаграм/ Сања Цинцева

Барби покажа и како се стокмила за еден свој настап, а нејзиниот стајлинг и овој пат им се допадна на многумина.

Но на социјалните мрежи се уште се врти провокативното издание што самата го објави пред неколку дена, кога се снимаше додека се шеташе во својот омилен костим за капење, покажувајќи го своето исончано тело и облини од кои на многумина им застана здивот.

Инстаграм/ Сања Цинцева

Впрочем и под оваа нејзина објава можевме да видиме голем број лајкови, но и коментари на сметка на нејзиниот изглед.

Инстаграм/ Сања Цинцева

„Македонско девојче“, „Бикини дама“, „Супер си“, „Најзгодната жена на Балканот“, „Преслатка убавица“, беа само некои од нив.

Нашата позната фолк-пејачка се расоблече, па го сними телото од сите агли и направи лом (фото)

А како фолкерката Барби изгледа и кога е „закопчана“ од глава до пети и зошто сите се вртат по неа, погледнете во продолжение…

Инстаграм/ Сања Цинцева

Инстаграм/ Сања Цинцева

Инстаграм/ Сања Цинцева

Инстаграм/ Сања Цинцева

Сите најнови вести поврзани со ѕвездите можете да ги следите на Гламур, убедливо најчитаниот портал за познатите во Македонија (види тука), како и на нашите страници на социјалните мрежи со вупно преку 1.000.000 фанови. Сите актуелни теми и случувања, најновите трачеви и најинтересните вести на едно место. Придружете се и на нашата официјална Фејсбук заедница ТУКА и бидете во тек со настаните, додека најинтересните текстови и интервјуа со познатите можете да ги следите и на Инстаграм ТУКА .

Поврзано

Back to top button