Фармерки со кои можете да го сокриете вишокот килограми

Познатата актерка во уште едно шик издание

Фармерките во стилот на 80-тите повторно се ИН, а убавата Марго Роби ги носи феноменално. Таа беше фотографирана во Њујорк каде беше поради промоција на својот последен филм, а на улиците се прошета во фармерки со пошироки ногавици и класичен црн џемпер.

ADVERTISEMENT

Па доколку имате проблем со вишокот килограми, високиот струк може да покрие недостатоците, а ако ги носите како Марго, во комбинација со шик високи потпетици, НЕ можете да погрешите.

Па, доколку сакате да се почестите оваа сезона со еден пар фармерки, изберете ваков или некој сличен модел.

Во продолжение погледнете неколку шик модели на фармерки од најпознатите „хај-стрит“ брендови во Македонија.

Bershka

Bershka

Bershka

Zara

Zara

Zara

Zara

 

Facebook Comments
(Visited 373 times, 1 visits today)
Loading...