Убавата водителка од Ѕвездите на Гранд во куси шорцеви го „запали“ Интернетот – и без шминка изгледа како милион долари!

Водителката на шоуто „Ѕвездите на Гранд“ важи за една од најзгодните и најубавите дами на овие простори.

Фото: Принтскрин

Шармантната водителка Сања Кужет во шоуто секогаш ја гледаме дотерана од глава до пети, па ретко имаме можност да ја видиме во лежерно издание и без шминка.

Но водителката неодамна откри дека има ново хоби и дека во слободното време сака да игра тенис.

Таа објави неколку фотографии без шминка на својот Инстаграм, додека тренира, а во коментарите се нижат комплименти на сметка на нејзиниот изглед.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Нејзините фанови се воодушевени, посебно што ова е една од ретките моменти во кои можеме да ја видиме без шминка, а сите се согласни дека водителката изгледа неодоливо со нејзината природна убавина.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

За разлика од неа, многу нејзини колешки имаат проблем фоторепортерите да ги фатат без шминка, што очигледно не е случај и со неа. Од друга страна, таа сака да истакне и дека често се негува и дека го одржува своето тело, но и дека сака природен изглед и убавина, како и дека секоја жена има нешто посебно што би сакала да го покаже.

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет

Фото: Инстаграм/ Сања Кужет
(Visited 3.726 times, 1 visits today)