Огласи
Огласи 2
CelebrityTV

Турската убавица по која лудуваше и Бред Пит си фати ново момче: Овој фраер и го украде срцето на Ханде!

Не кријат дека се заедно...

Огласи 3

Публиката во целиот регион ја памети убавата актерка Ханде Ерџел по серијата „Мириса на љубов“ во која ја толкуваше главната улога на Еда.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

На снимањето таа се заљубила во Керем Бурсин, но по завршувањето на серијата тие се разделија.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

Керем во тоа време беше во врска со 30-годишната актерка Демет Оздемир поради Ханде, но откако серијата заврши тие раскинаа.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

Разделбата ја потврдија на крајот на јануари 2022 година. Тие повеќе не објавуваа заеднички фотографии на Инстаграм, но сепак се уште се следат еден со друг на социјалната мрежа.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

По разделбата од Керем, познатата турска актерка ја поврзуваа со инфлуенсерот Хакан Шабанџи, член на едно од најбогатите и највлијателните семејства во Турција.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

Наводно биле видени како влегуваат во хотел во Истанбул, а потоа се појавиле заеднички фотографии од концертот на Колдплеј, по што за турските медиуми ја потврдиле врската.

фото инстаграм/HELLO Türkiye

Двојката е неразделена, а почнаа да се појавуваат заедно на јавни настани, со што ставија до знаење дека нема повеќе криење.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

Познатата актерка, барана манекенка и Мис на Турција го привлече вниманието дури и на Бред Пит.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

– Искреноста на мажот целосно се отсликува пред камера. Јас не сум жена која во себе носи злоба. Чувствувам дека оваа искреност оди и на другата страна. „Мислам дека затоа сум толку популарна“, изјави претходно Ханде.

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

фото инстаграм/Ханде Ерџел

Маркетинг

Поврзано

Back to top button