Реклама
Наши ѕвезди

ТОРТАТА КАЖУВА СЀ: ТАМАРА во прегратките на саканиот, се славеше на големо, а пејачката БЛЕСКА ОД ЉУБОВ

Тамара  покажа дека знае да биде романтична како од филм

Реклама

Популарната пејачка Тамара Тодевска заљубена до уши и не го крие тоа од јавноста. Тамара  покажа дека знае да биде романтична како од филм. Таа на својот сакан му го честиташе роденденот јавно со прекрасна фотографија.

 

Маркетинг

To the moon and back 💫❤️
Среќен роденден љубави. Ти си мојот почеток и крај❤️ Те сакам – напиша Тамара на објавата на социјалните мрежи.

 

Инаку, момчето на Тамара е веќе познато за јавноста. Се работи за шармантниот Лука Радовиќ, архитект кој обожава мотори. Не случајно и тортата е украсена со мотор. Бидејќи тортата му е подарок од девојката, тоа ни кажува дека Тамара навистина многу го сака со оглед на тоа што се потрудила да го изненади со неговата најголема пасија.

Среќните гулапчиња не ја кријат љубовта. Погледнете колку прекрасно изгледаат.

Забавата се случувала во еден од скопските локали, а очигледно имало навистина луда и незаборавна ноќ.

 

 

Поврзано

Back to top button